درباره ما

animation

سایت عطرعود محیطی است جایگزین فروشگاه‌های بزرگ عرضه‌کننده محصولات برتر صنعت عطر، محیطی به دور از شلوغی و هیاهوی روزمرگی. فضایی است برای معرفی و عرضه بهترین‌های صنعت عطر و کتابخانه‌ای است مصور برای گشت و گذار شما عزیزان در دنیای بزرگ و رنگارنگ رایحه‌های متنوع و بعضاً آرام‌بخش.

در درجه نخست، تمام سعی ما ایجاد بستری مناسب برای ارائه سوالات، ابهامات، نقطه نظرات و پرسش پاسخ‌های قابل ارائه شما عزیزان در این انجمن تخصصی خواهد بود. کاربران در عطرعود باید بتوانند تمام اطلاعاتی که از یک عطر خاص در ذهن خود دارند را به کمک سایت و دیگر کاربران آن به اشتراک گذاشته و مسیر انتخاب را هرچه بیشتر برای خود و دیگران هموار نمایند. همه اعضا باید در راه‌اندازی و هدفگذاری سایت سهیم بوده و در سود آفرینی آن نیز شریک شوند. عطرعود سایت عرضه نوآوری‌هاست و هر کس به اندازه سهم شراکت خود از مزایای آن بهره‌مند خواهد شد.

ما در عطرعود به کاربران و دوستان‌مان اول آگاهی می‌دهیم و سپس کمک می‌نماییم که بهترین‌ها را انتخاب نمایند و در نهایت محصولات خود و دیگر اعضاء رسمی سایت را به آنها ارائه خواهیم داد.

وجود یک انجمن قوی به معنای تبادل اطلاعات بیشتر برای انتخاب مناسب‌تر و خرید مطمئن‌تر محصول و در نهایت رضایت خاطر بیشتر است. همه سعی ما درسایت عطرعود ایجاد این بستر است، بستری که پایه آن کاربران و اعضاء سایت خواهند بود و با حفظ منافع خریدار، منافع جمع را تأمین خواهیم کرد.

قابل توجه دوستان گرامی، با توجه به نوسانات شدید نرخ ارز و ناپایداری قیمت‌ها در بازار عطر، عملاً امکان بروزرسانی قیمت‌ها بصورت روزانه وجود نداشته و لازم است قبل از خرید، حتما موجودی و قیمت‌ها را استعلام نمائید.