خرید عطر یادگاری را با بهترین انتخاب همراه سازید

خرید عطر مناسب هدیه

خرید عطر یادگاری را با بهترین انتخاب همراه سازید

خرید عطر یادگاری، از خرید عطر برای خودمان سخت‌تر است. زیرا سوای مبحث هزینه، علاوه بر اینکه باید خودمان از رایحه مورد نظر راضی باشیم باید عطری را انتخاب کنیم که شخص مورد نظر هم آن را بپسندد. حالا تصور کنید وارد یک عطر فروشی میشوید ۱۰۰ ها پیشنهاد روی میز دارید، واقعا چه عطری راباید انتخاب کنید؟ چگونه ریسک خرید عطر مناسب را کاهش دهید وبهترین انتخاب را داشته باشید؟ 

صادقانه با خود مرور کنید، ایده خرید عطر برای یک فرد معمولی است؟

عطر هرگز یک هدیه معمولی نبوده و نخواهد بود. اگر هم دقت کرده باشید ما هرگز به یک فرد عادی با خرید عطر هدیه نداده ایم. عطر جزو معدود یادگاری هایی است که تنها به افراد خاص زندگی تعلق دارد، به همین دلیل توجه به نکات ویژه در انتخاب و خرید عطر مناسب بسیار مهم است. مطمئنا این افراد خاص ارزش آن را هم دارند که برایشان مقداری بیشتر وقت بگذاریم و هدیه ای درخور وجود و شخصیتشان تهیه کنیم.

در این مقاله سعی داریم تا با هم نکته ای مهم و متفاوت از آنچه که تاکنون میدانستیم را مرور کنیم. ما نمیخواهیم چند عطر به شما معرفی کنیم و بگوییم که مثلا این عطر برای پدر مناسب است، این عطر برای همسر و ….با خرید عطر مورد نظر قطعا مخاطبتان از شما راضی خواهد شد. چون این سبک از راهنمایی تنها انتخاب شما را محدود میکند و مطمئنا همه افراد دارای یک سلیقه نیستند که از عطرهایی که ما معرفی کنیم خوششان بیاید، بلکه سعی داریم با آگاهی بخشی از جنس متفاوت شرایطی را محیا کنیم تا شما با خیال راحت از بین انبوه عطرها و رایحه های موجود آن چیزی را انتخاب کنید که باید انتخاب میکردید.

خرید عطر یادگاری

برای انتخاب و خرید عطر مناسب داستان آن را بشنوید:

در خرید عطر یادگاری علاوه بر خوشبویی و دلنشین بودن رایحه انتخابی باید به بسته بندی، برند تولیدکننده و داستانی که پشت هر عطر هست توجه کنید.

پیدایش هر عطر قصه ای دارد و همینطور یهویی پدید نیامده است. عطر یک اثر هنری است و طراح آن با افسانه ای زیبا این اثر را پدید آورده است. دانستن قصه هر عطر باعث می‌شود که با رایحه آن ارتباط درست و زیبایی برقرار کنید. هربار که آن را استشمام می‌کنید به اعماق قصه رفته و با تمام وجود آن حس را تجربه کنید. طراحان حتی در ساخت شیشه، بسته‌بندی و انتخاب رنگ هم از قصه عطر الهام می‌گیرند.

پس برای خرید عطر یادگاری در گام اول:

قبل از هرچیز بدانید که شخص مورد نظری که این یادگاری خاص به او تعلق دارد کیست؟ منظور این است که از جایگاه و اهمیت او در زندگی خود برآوردی به دست بیاورید. سپس تصور کنید که دوست دارید با ارائه این یادگاری چه احساسی را در او ایجاد کنید می خواهید بگویید دوستش دارید؟ مثلا دوست دارید با این هدیه به اون نشان دهید که از نگاه شما یک جنتلمن باهوش است؟ و یا مثلا بگویید دختری آزاده در میان جنگل های خنک و معطر است… .

پس از به دست آوردن این شناخت از خود به دنبال عطری بگردید، که با این احساس شما همخوانی داشته باشند. سپس برای خرید عطر مورد نظر اقدام کنید.

خرید عطر مناسب هدیه

قصه عطرها را کجا میفروشند؟ چطور برای خرید عطر مورد نظر اقدام کنم؟

شاید با خود بگویید باشه من کاملا آماده خرید عطر یادگاری دلخواهم هستم، اما حالا قصه عطرها را از کجا پیدا کنم؟ آسان ترین راه به دست آوردن عطر دلخواه با قصه مناسب درمیان این همه عطر چیست؟

پیدا کردن قصه عطرها آسان‌ترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. تقریباً تمامی  مراکز خرید عطر آنلاین و عطرشناسی از جمله عطرعود در بخش شرح عطر قصه تولید عطر را بازگفته اند. حتی نیازی به سرچ در گوگل هم نیست، در عطرعود سرچ کنید، قصه عطرها را بخوانید، ببینید چرا این عطر تولید شد؟ چه عصاره‌هایی در جان بخشی آن نقش داشته‌اند و چه افرادی باید این عطر را استفاده کنند.

نهایتا اگر قصه دلخواهتان را در عطرعود نیافتید میتوانید شانس خود را در گوگل سرچ کنید. در میان این قصه‌ها قطعا فرد مورد نظر خود را پیدا می کنید و او را می‌بینید که خالق قصه این عطر بوده است. ویژگی‌های برجسته مخاطبتان را با ویژگی‌های برجسته عطر مورد نظر تطبیق دهید. مثلاً اگر عاشق پاییز است، جسارت دارد و دارای شخصیتی مقتدر و شکوهمند است رایحه‌ای خنک، تند و تیز انتخاب کنید که استشمام آن سرما، جسارت و صلابت را تداعی کند. در پایان می‌توانید خرید عطر آنلاین داشته باشید.

حالا من قصه عطر را می دانم، چه فایده ای دارد؟

هنگامی که هدیه‌ای می‌بخشیم تنها نیمی از دین خود را ادا کرده‌ایم، نیمی دیگر درست در هنگام بخشیدن هدیه و ادای جملات در آن لحظه است. این عمل بزرگترین بار احساسی را با خود به همراه دارد و تمام نیت شما از تهیه این هدیه را آشکار می سازد. برای همین است که همیشه می گویند خود هدیه آنقدر مهم نیست که شخص هدیه دهنده و نیت آن مهم است.

قطعا قرار نیست که قصه‌ای که با زحمت و صرف وقت پیدا کرده‌ایم و موجب خرید عطر دلخواه شده است را در دلمان نگه داریم. در این بخش روی سخنم با آقایان است، زیرا مطمئنم خانم‌ها با این قضیه مشکلی ندارند و به بهترین نحو ممکن از پس آن بر می‌آیند. اما آقایان محترم خواهش می‌کنم این یک بار را با احساس باشید، باور کنید اصلا سخت نیست، کافیست که امتحان کنید. سعی کنید قصه عطر را برای مخاطب خود تعریف کنید و بگویید که چرا این عطر را انتخاب کرده‌اید، شخصیت بارز مخاطب را برایش بازگو کنید و تکرار کنید در این رایحه چیزی جز او نمی‌بینید. مطمئن باشید که با گفتن این حقیقت حتی ارزان‌ترین عطر دنیا هم برای مخاطبتان خوشبوترین و بهترین رایحه خواهد بود و ارزش معنوی هدیه خود را صد برابر می‌سازید.

مهم نیست شخص پیش روی شما والدین‌تان هستند، همسر، دوست و یا استاد محبوبتان. ابراز احساسات به موقع و صحیح در هنگام ارائه هدیه مهم ترین بخش این حرکت است که اگر درست و به جا انجام نشود قطعا هدیه شما هم تنها ارزش مادی پیدا خوهد کرد نه معنوی.

خرید عطر هدیه

از بیان احساس خود شرم و واهمه نداشته باشید. اصل هدیه دادن به همین است که شما احساسات خود را به آنکه دوستش دارید بروز دهید. اگر خیلی خجالتی و محفوظ به حیا هستید اقدامی ابتکاری و دوستداشتنی‌تر وجود دارد، کافیست کارت پستالی کوچک تهیه کنید و شرح قصه خودتان و عطر را با هم در بیامیزید و با تمام وجود هدیه‌تان را تقدیم مخاطب کنید.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


قابل توجه دوستان گرامی، با توجه به نوسانات شدید نرخ ارز و ناپایداری قیمت‌ها در بازار عطر، عملاً امکان بروزرسانی قیمت‌ها بصورت روزانه وجود نداشته و لازم است قبل از خرید، حتما موجودی و قیمت‌ها را استعلام نمائید.